Letní českobudějovická burza filantropie přinesla 108.928 Kč

Zasedací místnost Jihočeské hospodářské komory přivítala v pondělí 19. června 2018 Burzu filantropie. Nabídla profesionálně vybavené prostředí, ve kterém mohli zástupci postupujících NNO prezentovat svoje projekty. Rodinná atmosféra burzy přinesla mnoho zajímavých diskusí, donátoři se o projekty aktivně zajímali.

Konečným číslem, vyjadřující přislíbenou podporu je 108.928 Kč. Pomyslné vítěze burzy máme dva, a to projekty s názvem „Pořádná firma“ (Aditus) a „A co děti s autismem (PAS)? Nemají si kde hrát“ (Auticentrum). Firma dostala příspěvek na pracovní oblečení a příslib zakázky. Auticentrum se může pustit do stavby speciálního hřiště, díky burze má již dostatečné finanční prostředky na zakoupení zbývajících herních prvků.

Velký dík patří donátorům, konkrétně firmám Medesa (zástupce p. Maťha), BCF (zástupce pan Kubíček), Čevak (zástupce p. Karamářová), Inpress (zástupce pan Nadberežný), TKP geo (zástupce pan Šinkner)

Nesmíme zapomenou poděkovat paní ředitelce oblastní kanceláře Jihočeské hospodářské komory Lence Vohradníkové za zprostředkování prostor pro konání burzy a zajištění bezvadného servisu.

Všem úspěšným projektům gratulujeme!

Zobrazit všechny partnery