A jak to celé máme zorganizované?

AKTUÁLNĚ SE NEREALIZUJE!

Den krásy s Mary Kay je dobročinná akce, během níž se ženy mohou dozvědět např. jaké líčení je pro ně to právě a jejíž výtěžek je poskytnut vždy na podporu některé českobudějovické organizace působící v sociální oblasti, která na Dni krásy zároveň představí přítomným ženám svou činnost.

 

 

První den krásy s Mary Kay se uskutečnil 23. 6. 2014 v prostorách R51 v Českých Budějovicích. Jednalo se o dobročinnou akci, jejíž výtěžek byl poskytnut na podporu budějovické pobočky Mamma HELP.

V rámci Dne krásy se návštěvníci dozvěděli o nově otevřené českobudějovické pobočce Mamma HELP, která sdružuje a podporuje pacientky s nádorovým onemocněním prsu. Pracovnice Mamma HELP představily činnost organizace a ochotně odpovídaly na dotazy příchozích. Z úst nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay se návštěvníci dozvěděli o nejnovějších trendech v líčení, ale i o tom, jak vypadat svěže a atraktivně v každém věku. Pro zájemkyně byl připravena možnost profesionálního líčení na každý den.

V rámci Dne krásy s Mary Kay se podařilo vybrat celkem 2 100 Kč. Celá částka byla věnována na podporu nově vznikající českobudějovické pobočky Mamma HELP.

Partneři akce: DialogCB, Fokus České Budějovice

 

Jakým způsobem můžete přispět?

Bezhotovostně

zasláním libovolné částky na účet:

Vhození peněz do kasiček

Vhozením hotovosti do našich dvou kasiček, pro které v současné době hledáme umístění.

Darovací smlouva

Prostřednictvím darovací smlouvy (vhodné pro právnické osoby).

Aktuální stav našeho sbírkového účtu


Soubory ke stažení

Máte dotaz k tomuto projektu?