A jak to celé máme zorganizované?

DivSeFest je festival, kterým to celé začalo (a nadále pokračuje). Vytvořil prostor pro setkání a spolupráci neziskového a ziskového sektoru. Divíte se co je to DivSeFest? Divě divadelní divácky udivující seriózně sezónní senzačně seznamovací festovně profes(t)ionální festival. Obdivuhodné propojení lidí, kteří se setkali a setkají v rámci jednoho festivalu. Staňte se jedním z nich.

DivSeFest 2016:

V tomto roce se bohužel festival nekonal, protože jsme se pustili se vší vervou do nových projektů. Ale není všem dnům konec a už zase přemýšlíme, jak DivSeFest (a možná již v roce 2017) obnovíme!


DivSeFest 2015:

4. ročník festivalu byl pojmut odlišeně od předchozích ročníků. A to především tím, že se festival přestěhoval do ulic – přesně na Lannovku!


DivSeFest 2014:

3. ročník  DivSeFest  se konal 2. a 3. 10. 2014 v prostorách R51 (Riegrova 51, ČB). Nabídl dvoudenní program složený z interaktivních workshopů, hudební produkce, divadelních představení a filmového pásma. To vše v podání českobudějovických neziskových organizací.

Leták DivSeFest 2014:  DivSeFest 2014 – leták A5 web

     


DivSeFest 2013 a Jihočeský donátor roku.

2. ročník festivalu, který byl ještě realizován pod hlavičkou odboru sociálních věcí, ale již na něm spolupracovali všichni zakládající členové DialoguCB. To byl vlastně ten počátek:-)

Kontakt pro média:

Dana Kalistová
724 981 240
kalistova@dialogcb.cz

Jakým způsobem můžete přispět?

Bezhotovostně

zasláním libovolné částky na účet:

Vhození peněz do kasiček

Vhozením hotovosti do našich dvou kasiček, pro které v současné době hledáme umístění.

Darovací smlouva

Prostřednictvím darovací smlouvy (vhodné pro právnické osoby).

Aktuální stav našeho sbírkového účtu


Soubory ke stažení

Máte dotaz k tomuto projektu?